COSEL TUHS3F12 AC-DC Power Supply Single Output: 3W 12V 0.25A, Enclosed, 6-DIP Thru H, 1.13" X 0.50" X 0.69", Input: 1-Ph 85-264 VAC, 120-370 VDC
  • Order within 12 hours and 18 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns
COSEL TUHS3F12 AC-DC Power Supply Single Output: 3W 12V 0...