COSEL TUHS25F24 Single Output Power Supply 25W 24V 1.1A, Enclosed, PCB TH, 6-DIP, 1.42" x 1.00" x 0.65", 90% Eff, Input: 85-264 VAC, 120-370 VDC
  • Order within 22 hours and 21 minutes to get between May 22 - May 28
Description
Shipping and Returns
COSEL TUHS25F24 Single Output Power Supply 25W 24V 1.1A, ...