COSEL TUHS15F12 AC-DC Power Supply, Single Output:15W 12V 1.25A, Enclosed, 85% Eff, 6-DIP Thru H, 1.3" X 0.59" X 0.86", Input: 85-264VAC, 120-370VDC
  • Order within 15 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns
COSEL TUHS15F12 AC-DC Power Supply, Single Output:15W 12V...