COSEL TUHS10F12 AC-DCPower Supply 10.8W 12V 0.9A, Enclosed, PCB Mt, 1 Output, 6-DIP Thru H, 1.30" x 0.86" x 0.59", 85% Eff, Input: 85-264VAC, 120-370VDC, Op: -40~85C
  • Order within 7 hours and 37 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns
COSEL TUHS10F12 AC-DCPower Supply 10.8W 12V 0.9A, Enclose...