COSEL TUHS10F05 AC-DC Power Supply, Single Output: 10W 5V 2A, Enclosed, 82% Eff, 6-DIP Thru H, Input:85-264VAC, 120-370VDC, 1.3" X 0.59" X 0.86"
  • Order within 19 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns
COSEL TUHS10F05 AC-DC Power Supply, Single Output: 10W 5V...