COSEL SUS1R5123R3C Isolated DC/DC Converters 1.32W 3.3V 0.4A, 9-18Vin, Through Hole 5-DIP
COSEL
  • Order within 17 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns
COSEL.
COSEL SUS1R5123R3C Isolated DC/DC Converters 1.32W 3.3V 0...