COSEL SUCS6243R3C Isolated DC/DC Converters 4.46W 3.3V 1.35A, 18-36Vin, Through Hole 6-DIP
  • Order within 18 hours and 48 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns
COSEL SUCS6243R3C Isolated DC/DC Converters 4.46W 3.3V 1....