COSEL SUCS3243R3C Isolated DC-DC Converter, Single Output: 1.98W 3.3V 0.6A, Input: 24(18-36) V 0.114A, 73% Eff, Remote On/Off, OCP, 6-DIP Thru H, 0.98" X 0.28" X 0.63"
  • Order within 8 hours and 54 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns