COSEL NAC-20-472 Power Line Filter, AC 1 phase-250 / DC250 20A, Leak C: 0.5 mA/ 1.0 mA max, Cy: 4700pF
  • Order within 15 hours and 33 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • No description available for this product.
Shipping and Returns