COSEL MGS6243R3 Isolated DC-DC Converter Single Output: 5.28W 3.3V 1.6A, Input: 24(18-36) V 0.27A, 82% Eff, Remote On/Off, OCP, 7-SIP Thru H, 0.87" X 0.48" X 0.38"
COSEL
  • Order within 15 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns