COSEL MGS1R52415 Isolated DC-DC Converter, Single Output: 1.5W 15V 0.1A, Input: 24(18-36) V 0.077A, 82% Eff, 4-SIP Thru H, 0.67" X 0.48" X 0.34"
COSEL
  • Order within 15 hours and 34 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns