COSEL MGS1R52405 Isolated DC-DC Converter, Single Output 1.5W 5V 0.3A, Input: 24(18-36) V 0.079A, 80% Eff, OCP, 4-SIP Thru H, 0.67" X 0.48" X 0.34"
COSEL
  • Order within 15 hours and 32 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns