COSEL MGS1R51205 Isolated DC-DC Converter Single Output: 1.5W 5V 0.3A, Input: 12(9-18) V 0.15A, 83% Eff, 4-SIP Thru H, OCP, 0.67" X 0.48" X 0.34"
  • Order within 11 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns