COSEL MGS1R50505 Isolated DC-DC Converter Single Output: 1.5W 5V 0.3A, Input: 5(4.5-9) V 0.37A, 82% Eff, OCP, 4-SIP Thru H, 0.67" X 0.48" X 0.34"
  • Order within 12 hours and 34 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns