COSEL MGS10243R3 Isolated DC-DC Converter Single Output: 8.58W 3.3V 2.6A, Input: 24(18-36) V 0.42A, 87% Eff, 7-SIP Thru H, 0.87" X 0.48" X 0.38"
COSEL
  • Order within 15 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping and Returns