Cooling Fan DC24V 120mm 12038 for YXD12038HS24R 0.25A 6W 120x120x38mm Cooling Fan
BEAUTYRANKLE
  • Order within 8 hours and 38 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Product Description
Model: YXD12038HS24R
Voltage: 24V
Current: 0.25A
Power: 6W
Size: 120x120x38mm
Shipping and Returns
Beautyrankle.
Cooling Fan DC24V 120mm 12038 for YXD12038HS24R 0.25A 6W ...