CLS-ALTEC15: 15" Cloth Surround, 14.875" OD, 11.75" ID, Flat Attach, Accordion ROLL
SIMPLY SPEAKERS
  • Order within 21 hours and 7 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Single replacement speaker surround for speaker repair
  • See product dimensions in the listing title and in the photo gallery
  • Adhesive is sold separately. Use our MI-3035 speaker repair adhesive for best results
  • Perfect for do-it-yourself repairs!
Shipping and Returns
Simply Speakers.
CLS-ALTEC15: 15" Cloth Surround, 14.875" OD, 11.75" ID, F...