CBconcept UL-Listed, JCD 120 Volt GY6.35 LED Light Bulb, 5-Pack, 3 Watt, 330 Lumen, Warm White 3000K, 360 Beam Angle, 35W Equivalent, G6.35/GY6.35 Halogen/Xenon/Incandescent Replacement Bulb
CBCONCEPT
  • Order within 4 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • ATTENTION: This is the High Voltage 120V LED GY6.35.If you are looking for the Low Voltage 12V Version, please search it in our store
Shipping and Returns