Case Logic 13-inch Reversible Neoprene Laptop Shuttle (XNS-13TURQUOISE/SAND)
CASE LOGIC
  • Order within 19 hours and 31 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Holds most 13" laptops
  • Reversible- two distinct colors in one great case
  • Durable, weatherresistant neoprene cushions and protects your computer
Case Logic is obsessed with organization! No matter who you are, what toys, tools or technology you have, where you are, or where you are going, Case Logic is your partner in managing the things that matter to you. We are the "stuff wranglers" that make life easier. Upgrade your laptop with the new XNS-13 Reversible Neoprene Shuttle by Case Logic! Holds most 13" laptops (11.8" x 9.6" x 1.4"). Reversible- two distinct colors in one great case. Compact design allows you to safely transport your laptop in any briefcase, messenger bag or backpack. Durable, weatherresistant neoprene cushions and protects your computer. 25 Year limited Warranty!