Case Cooling Fan for HP Elite 8100 8000 8200 8300 Pro 6000 6005 6200 6300 6305 DC 12V 0.40A 4-WIRE/4-PIN P/N:Foxconn PVA092G12H 580230-001 Size:92mm x 92mm x 25mm
LEYEYDOJX
  • Order within 3 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Compatible with HP Elite 8100 8000 8200 8300 Pro 6000 6005 6200 6300 6305
  • DC 12V 0.40A SIZE:92mm x 92mm x 25mm
  • Warranty: 6 months
  • Package include: 1 piece New case fan
Model: PVA092G12H
compatible with HP Elite 8100 8000 8200 8300 HP Compaq Pro 6300 Cooling Fan
DC 12V 0.40A
4-Wire/4-Pin
Shipping and Returns