Camera Lens CCTV HD 5 Megapixel M12 Interface 8mm 12mm 16mm Optional 1/2.5 Inch F2.0 for Surveillance Security IP Camera(M12-5MP-12MM)
YONGYOUYOPIIN
  • Order within 2 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Aperture: F2.0
  • Mounting: M12
  • Resolution: 5MP, focal length: 8.0mm
  • Model: 5MP M12 lens
  • Focal length: 8mm/12mm/16mm
Model: M12-5MP-8MM
Focal length: 8mm
Mounting type: M12
Format (inch): 1/2.5"
Aperture: F2.0
Resolution: 5.0 megapixels
Size: 16.4mm (height) * 14mm (top diameter)
Working temperature: -20C~+80C
Specification:
-Model: M12-5MP-16MM
Focal length: 16mm
- Format: 1/2.5"
Viewing angle: 20
Back focal length: 5.44mm
Mounting: M12x P0.5
Size: 14 (D)*17.6 (H) mm
Specification:
-Model: M12-5MP-12MM
- Focal length: 12mm
-Mounting type: M12
-Format (inch): 1/2.5"
-Pixel: 5 million pixels
-Size: 17.9mm(height)*14mm(top diameter)
-Operating temperature: -20C~+80C
==========
Chemicals of Very High Concern: None
Lens type: Manual
Certification: CE
Origin: Mainland China
Shipping and Returns
YONGYOUYOPIIN.
Camera Lens CCTV HD 5 Megapixel M12 Interface 8mm 12mm 16...