Camera Lens CCTV HD 5 Mega Pixel M12 Mount 8MM 12MM 16MM Optional 1/2.5" F2.0 for Surveillance IP Cam(M12-5MP-16MM)
WANGZC
  • Order within 8 hours and 56 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • High Definition 5 Mega Pixel Lens
  • M12 Mount Compatible with Surveillance IP Cameras
  • Optional Lens Sizes: 8MM, 12MM, 16MM
  • Aperture: F2.0
  • Perfect for Capturing Clear and Detailed Surveillance Footage
Shipping and Returns
WANGZC.
Camera Lens CCTV HD 5 Mega Pixel M12 Mount 8MM 12MM 16MM ...