Cablelera 2 Prong Notebook Power Cord, NEMA 1-15P to IEC320 C7,10', 18 AWG, 10A, 125V (ZWACMBA8-10)
CABLELERA
  • Order within 11 hours and 38 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Can help power any device that is compatible with non-polarized IEC320 C7.
  • Great replacement for Apple TV power cord.
  • 10ft Black color
Shipping and Returns