BZB GEAR
  • Order within 13 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 8K and 4K@120Hz - 8K@60Hz 4:2:0 10bit, 8K@30Hz 4:4:4 10bit, 4K@120Hz 4:4:4 10bit. All modern audio formats.