BrewJa 83cm 7 LED Strip Compatible with LG 43UK6300PLB 43UJ634V 43UJ635V 43LJ61-FHD_L LC43490059A LC43490058A Inno-tek 17Y 43inch_A LC4
BREWJA
  • Order within 8 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Length: 830mm*15mm (L x W )
  • Every Lamp Voltage: 3V
  • Voltage: 0-94V
  • Package include: 3p cs srtips
100% New original
Specification:
Length: 830mm*15mm (L x W )
Every Lamp Voltage: 3V
Voltage: 0-94V
Package include: 3p cs srtips
Shipping and Returns