120W AC Charger fit for MSI WF65 10TJ 10TI 10TH 10TJ-443 Pro 24 2M 6M 7M 24T 7M Pro 20EX 7M 7NC 8GL GF63 GE72 WF65 GE62 GE60 GE70 Gaming PC A17-120P1A ADP-120RH D
IPWRPRO
  • Order within 8 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • [Product Specifications]Input: 100-240V 50/60Hz, Output:19.5V 6.15A 120W, Max Output Power:120W.,Color: Black, Connector size:5.5 x 2.5mm,Power Plug Type: US Plug.