bodateng 2 in 1 90 Degree USB TY>pe C to 3.5MM Headphone Aux 60W OTG Data Microphone Audio Cable(3.5MMAUDIO)
BODATENG
  • Order within 16 hours and 31 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 1. This 2 In 1 90 Degree USB TY>pe C to 3.5MM Headphone Ja-ck Aux cable combines audio and capabilities, making it the perfect accessory for your devices. Whether you're connecting your headphones or your gear, this adapter ensures seamless performance.
  • 2. With a powerful 60W capability, this USB TY>pe C cable not only supports fast but also allows for OTG data transfer. You can enjoy audio while your device charges, eliminating the need for multiple cords.
Hign-concerned Chem/*ical : None
Feature : None
Bundle : Bundle 1
Package : No
Shielding : Braid
Outer Diameter : /
Packing : Polybag
Application :
TY>pe : Audio Line
Connector B : Ja-ck,tpe-c,Aux
Connector A : tpe-c
Model Number : 863
Gender : Male-Female
Origin : China
Certification : CE
Shipping and Returns
bodateng.
bodateng 2 in 1 90 Degree USB TY>pe C to 3.5MM Headphone ...