Beautyrankle Fan for PY-6015M12S 6015 Fan DC12V 0.15A 6CM 60MM Cooling Fan
BEAUTYRANKLE
  • Order within 15 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model:PY-6015M12S
  • Size: 60X60X15mm
  • Voltage: 12V , Current: 0.15A
  • MADE IN CHINA
  • We will serve you wholeheartedly. Consultation questions can be notified by email
Shipping and Returns
Beautyrankle.
Beautyrankle Fan for PY-6015M12S 6015 Fan DC12V 0.15A 6CM...