Beautyrankle DS08025T12U AVC 12V 80mm Cooling Fan - 8025 0.70A 4-Wire PWM Computer Main Box Cooling Fan
BEAUTYRANKLE
  • Order within 15 hours and 33 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Product Description Brand: AVC Model: DS08025T12U Size: 80*80*25mm Voltage: DC 12V Current: 0.70A Power: 8.4W Speed: 800-4000RPM5% Air volume: 2165CFM Noise: 18-45DB
Shipping and Returns
Beautyrankle.
Beautyrankle DS08025T12U AVC 12V 80mm Cooling Fan - 8025 ...