B173HAN03 1 B173HAN03.1 B173HAN03.2 B173HAN03.0 NV173FHM N45 1920(RGB)1080 IPS 72% NTSC 144Hz 40pins 17.3 inch LCD
PHTJALIF
  • Order within 3 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • LCD Touch Panels
Shipping and Returns