AYYDXRK 95MM FD10015M12D RX7900XT Video Card Fan Compatible with RX 7900 XT 7800XT Graphics Card Cooling Fan(B-Fan)
AYYDXRK
  • Order within 8 hours and 43 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: FD10015M12D
  • Voltage: DC 12V
  • Current: 0.45AMP
  • Fan Dimension (L x W x H): approx. 95mm * 95mm * 12mm
  • Power Connector: 6-Pin Header
Shipping and Returns
AYYDXRK.
AYYDXRK 95MM FD10015M12D RX7900XT Video Card Fan Compatib...