AVC DS08015R12H-006 80X80X15MM 12V 0.50A 3WIRE Cooling Fan
AVC TECHNOLOGY
  • Order within 12 hours and 42 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Shipping from China 10-15 working days to USA. New from old stock, not brand new, some tiny tracks on it, tested works well. Brand: AVC Model: DS08015R12H-006 Size: 80 * 80 * 15MM Voltage: DC 12V Current: 0.50A Power: 6W Bearings: Maglev Lead: the original standard 3-pin socket
Shipping and Returns
AVC Technology.