ATG Audio 6.5" RGB 2Way Marine Speakers  160 W Peak / 65 W RMS, WaterResistant Poly Cone + PEI Tweeter, Includes RGB Controller & Grilles (White, Pair) - ATG6.5MRGB-W
AUDIO TO GO
  • Order within 12 hours and 43 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 160 W Peak / 65 W RMS Output Delivers crisp, powerful marine-grade sound designed to perform in boats, UTVs, and outdoor settings
  • Enhanced Audio Clarity Polypropylene cone and high-end PEI-dome tweeter provide clear highs and solid midbass across 55 Hz20 kHz
Shipping and Returns
Audio To Go.
ATG Audio 6.5" RGB 2Way Marine Speakers 160 W Peak / 65 ...