Asixxsix CPU Cooling Fan, 12V 1.67A 3 Pin 17 Leaf Internal Cooling Fan Replacement, Game Console Repair Part Kit for G10C12MS1AH-56J14 for CECH 20 21 25
ASIXXSIX
  • Order within 12 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Efficient Heat Dissipation: 17 leaf cooling fan with DC 12V, 1.67A, 3 pin design. Tested before shipping to ensure optimal performance. Keep your console running cool during intense gaming sessions.
Shipping and Returns
Asixxsix.
Asixxsix CPU Cooling Fan, 12V 1.67A 3 Pin 17 Leaf Interna...