ASEENXPS Stepped Rail Power Supply DR-15WLED Light Bar Switching Power Supply Output DC Voltage 24V0.63A DR15-24V0.63A Industrial Power Transformer Input Voltage 85V-265V to 24V DC Output Voltage
ASEENXPS
  • Order within 12 hours and 1 minute to get between May 21 - May 27
Description
  • Universal AC input/full range, output voltage:24V; rated current and power: 0.63A,15W
  • Operating Temperature:-30~+70C Withstand 5G vibration test
  • Full protection: short circuit/overload/overvoltage/overheating
  • Skeletonized mesh housing for natural heat dissipation
  • AC input range can be input voltage (VAC): 85-264V automatic switching
Shipping and Returns