Arionyx Switching Power Supply DIN-Rail Power Supply QS20.241-A1, 24V DC, 20A Output, 480W, Single Phase, QS20.241-A1
ARIONYX
  • Order within 8 hours and 59 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Compact Size: Compact design and small footprint, suitable for use in limited spaces
  • Stable Power Supply: Provides stable output voltage and current to ensure the safe of equipment
Shipping and Returns