Arionyx Switching Power Supply DIN-Rail Power Supply PIC120.242C, 24V DC, 5A Output, 120W, Single Phase, PIC120.242C PIC 120.242C
ARIONYX
  • Order within 3 hours and 43 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Compact Size: Compact design and small footprint, suitable for use in limited spaces
  • Stable Power Supply: Provides stable output voltage and current to ensure the safe of equipment
Shipping and Returns