Arionyx Switching Power Supply DIN-Rail Power Supply ML100.100, 24V DC, 4.2A Output, 100W, Single Phase, ML100.100
ARIONYX
  • Order within 16 hours and 41 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Compact Size: Compact design and small footprint, suitable for use in limited spaces
  • Stable Power Supply: Provides stable output voltage and current to ensure the safe of equipment
Shipping and Returns