Arionyx DIN Rail Power Supply CP20.241-S1, 24V DC, 20A Output, 480W, Single Phase, CP20.241-S1
ARIONYX
  • Order within 19 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Compact Size: Compact design and small footprint, suitable for use in limited spaces
  • Stable Power Supply: Provides stable output voltage and current to ensure the safe of equipment
Shipping and Returns
Arionyx.
Arionyx DIN Rail Power Supply CP20.241-S1, 24V DC, 20A Ou...