Arionyx Din Rail Power Supply CP10.241-S1, 24V DC, 10A Output, 240W, Single Phase, CP10.241-S1
ARIONYX
  • Order within 16 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Compact Size: Compact design and small footprint, suitable for use in limited spaces
  • Stable Power Supply: Provides stable output voltage and current to ensure the safe of equipment
Shipping and Returns
Arionyx.
Arionyx Din Rail Power Supply CP10.241-S1, 24V DC, 10A Ou...