ARICCI LED Backlight Strip 18 Lamp Fit for LG Fit for INNOTEK 23.6inch 24MT45D 22MA31D 24MT47D 24MT40D 24E510E V236B1-LE2-TREM11 24LB450U V236BJ1
ARICCI
  • Order within 8 hours and 20 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • The length of the strip is fixed and cannot be cut.
  • Size (length): 307 MM
  • Number of LED beads: 18 LEDS
  • Voltage of each LED lamp: 3V
Shipping and Returns