AMX-100-24 Switching Power Supply 4A Transformer Current Output 220V to 24V Load Power 100W
WENZHAN
  • Order within 20 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
AMX-100-24 Switching Power Supply 4A Transformer Current Output 220V to 24V Load Power 100WAMX-100-24 Switching Power Supply 4A Transformer Current Output 220V to 24V Load Power 100W
Shipping and Returns
wenzhan.
AMX-100-24 Switching Power Supply 4A Transformer Current ...