Amphenol, DT-HCM-12RFF-RHA30, DeepTronica Underwater Connector Mini Size Plastic 5A 12 pins Female Connector Female Contact Hexagonal Receptacle with Cable/Wire Length 300mm 7000m
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 8 hours and 54 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • No description available for this product.
Shipping and Returns