Alno A7950-18-SN Geometric Transitional Glass Shelf with Brackets, Satin Nickel
ALNO
  • Order within 22 hours and 5 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Made by Alno
  • UPC is 785584502637
  • Vendor Item Number - A7950-18-SN
  • Product Dimension: 18.0" x 1.375" x 5.0"