ALFI brand LED12R-BN Brushed Nickel 12" Round Multi Color LED Rain Shower Head, 11.75" L x 11.75" W x 0.38" H
ALFI BRAND
  • Order within 12 hours and 6 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Never be scalded again by entering a shower that is just too hot
  • Clear rubber nozzles allow for easy cleaning If clogged by debris
Shipping and Returns
ALFI brand.
ALFI brand LED12R-BN Brushed Nickel 12" Round Multi Color...