AL1012ACM220 Access Power Controller with Power Supply Charger, Fused Relay Outputs, 12VDC at 10A, FAI, 220VAC, BC400 Enclosure
ALTRONIX
  • Order within 3 hours and 44 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Features a built-in power supply charger ensuring consistent power to connected devices.
  • Simple installation and straightforward connections to compatible devices and systems.
Shipping and Returns