ADPVRLUQ P5 40"-65" 6 Arm VESA400X400 200X200 Retractable Full Motion LCD TV Mount Wall Movable Arm Stand TV Lift Mechanism(P5)
ADPVRLUQ
  • Order within 7 hours and 18 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Monitor Stands
Monitor Stands
Material: SPCC cold rolled steel
TV size: 40 inches - 65 inches
Wall-mounted: 200*200mm/ 300*200mm/ 300*300/400*200mm/ 400*300mm/400*400mm
Max. Load: 80 lbs (36.4 kg)
Tilt: -3~ +5
Rotation: -80~ +50
Rotation: -3~ +3
Wall distance: 52mm~380mm
Colour: Black
Features >>>>
Advanced technology design, easy and convenient viewing angle
Our standard accessories enable you to extend the VESA TV mount distance from 200*200mm to 400*400mm
The arm can be extended to a maximum of 380mm and a minimum of 52mm
Suitable for 32"-70" TV wall mount
Model: -P5-III
TV size: 32 inches - 70 inches
Max. Load: 80 lbs (36.4 kg)
Tilt: -3~ +5
Rotation: -80~ +50
Rotation: -3~ +3
Wall distance: 52mm~380mm
Colour: Black
Features >>>>
Shipping and Returns
ADPVRLUQ.
ADPVRLUQ P5 40"-65" 6 Arm VESA400X400 200X200 Retractable...