ADBWEKKF 240mm 190mm for 1 Pair Load 15kg 33lbs 304 Stainless Steel Sound Speaker Ceiling Mount Tilt Ceiling Bracket(UP15A-240)
ADBWEKKF
  • Order within 12 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Laptop Stands
Laptop Stands
304 Stainless Speaker ceiling mount
Material:steel+stainless steel
Max load:15KG/33lbs
Rotate : 360
Tilt up/down:90/-90
Height: 240mm
Top plate: 130x65mm
Speaker installation hole diameter : 9mm/6mm
For 2pcs speaker
Includes following parts:
2x speaker mount
1 sethardwares
1x instruction
Shipping and Returns
ADBWEKKF.
ADBWEKKF 240mm 190mm for 1 Pair Load 15kg 33lbs 304 Stain...