AC/DC Desktop Adapter,Input: 100-240VAC, Output: 60W 12V, AC C14, DC P Center Barrel Plug 180 2.5mm, 96PSA-A60W12V1-4
ADVANTECH CO
  • Order within 21 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
ADVANTECH 96PSA-A60W12V1-4 AC/DC DESKTOP ADAPTER,Input: 100-240VAC, Output: 60W 12V, AC C14, DC P Center Barrel Plug 180 2.5mm
Shipping and Returns
Advantech Co.
AC/DC Desktop Adapter,Input: 100-240VAC, Output: 60W 12V,...