AC AC100V-240V to DC DC12V 24V 36V 48V-3A 4A 5A 6A 8A Power Adapter(48V4A)
ADBWEKKF
  • Order within 19 hours and 27 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Laptop Network Adapters
Laptop Network Adapters
Product parameters:
Input voltage: AC100-240V 50~60HZ()
Input AC interface: Chinese and American plugs
Output voltage accuracy 0.5% (no load)
Power polarity: inner positive and outer negative, inner (+) outer (-)
AC line length: 0.5 meters
DC line length: 1 meter
DC interface: 5.5*2.5 combined with 5.5*2.1mm
Colour: Black
Precautions for use:
It is strictly prohibited to use in humid or high temperature environments
Shipping and Returns
ADBWEKKF.
AC AC100V-240V to DC DC12V 24V 36V 48V-3A 4A 5A 6A 8A Pow...